Logo Gros
stale czarne i jakościowe, metale kolorowe

Hurtowania Stali Remstal

REMSTAL – renomowana hurtownia stali

REMSTAL to czołowy dostawca materiałów. Oferujemy szeroką gamę wyrobów ze stali jakościowych, czarnych i metali kolorowych, gwarantując atrakcyjne ceny, dużą dostępność produktów, szybką realizację zamówień oraz fachowe doradztwo techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni stali.

Blisko 30 lat doświadczenia

Firma REMSTAL została założona w 1995 roku, od początku działalności stawiając na budowanie dobrych relacji z klientami. Kładziemy silny akcent na oferowanie produktów wysokiej jakości, dostarczanych przez czołowych producentów polskich i zagranicznych.

Zaopatrujemy klientów z różnych sektorów przemysłu

REMSTAL to hurtownia stali, która dostarcza wyroby hutnicze przedsiębiorstwom z kluczowych gałęzi polskiej gospodarki. Zaopatrują się u nas firmy z takich branż, jak energetyczna, hutnicza, chemiczna, motoryzacyjny, spożywcza, budowlana i wiele innych. Klienci doceniają nas przede wszystkim za szeroki wybór produktów hutniczych. Nawet w jednej, stosunkowo wąskiej grupie produktowej, jesteśmy w stanie zaoferować wyroby o różnych parametrach wymiarowych, wytrzymałościowych, jak i poddane specyficznej obróbce na życzenie klienta.

Realizujemy nietypowe zamówienia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej grupy klientów, wprowadziliśmy do oferty nietypowe wyroby hutnicze. Dzięki temu każdy, kto potrzebuje produktów niedostępnych w specyfikacjach producentów, może liczyć na nasze wsparcie. Jesteśmy w stanie dostarczyć materiały m.in. o nietypowych wymiarach, wzorach, obrobione zgodnie z konkretnym zapotrzebowaniem zamawiającego.

Specjalistyczne usługi

REMSTAL to nie tylko hurtownia stali, ale też dostawca kompleksowych rozwiązań z dziedziny wyrobów hutniczych. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu wycinania elementów stalowych na wymiar. Oferujemy m.in. cięcie stali trudnościeralnej, do ulepszania cieplnego, stali węglowej i narzędziowej, kwasoodpornej, żaroodpornej, nierdzewnej, jak i metali kolorowych. Wykorzystujemy do tego piły, plazmę, laser, technologię cięcia strumieniem wody, zapewniając bardzo wysoką precyzję i szybkie wykonawstwo. REMSTAL świadczy również usługi z zakresu obróbki mechanicznej, cieplnej i zwijania cylindrów.

Fachowe doradztwo

Jako eksperci od wyrobów hutniczych jesteśmy w stanie doradzić klientom wybór odpowiednich materiałów, jak również pomóc w rozwiązaniu konkretnych problemów – na przykład konstrukcyjnych. Fachowcy REMSTAL służą swoją wiedzą i doświadczeniem, udzielając szczegółowych informacji na temat oferowanych produktów ze stali jakościowych, czarnych, metali kolorowych i wielu innych.

Dostarczamy wyroby hutnicze klientom z całej Polski

Hurtownia stali REMSTAL zaopatruje w materiały hutnicze przedsiębiorstwa działające na terenie wszystkich województw, w tym dostarczając zamówione produkty bezpośrednio na plac budowy czy teren realizacji dowolnej inwestycji. Dysponujemy własnym transportem, korzystając również z usług sprawdzonych firm spedycyjnych. Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami, którzy przygotują dla Państwa korzystną ofertę na dostawę dowolnych materiałów hutniczych oraz realizację specjalistycznych usług.
Zainteresowała Cię nasza oferta?  Skontaktuj się z działem Sprzedaży »